Aktualności

Ogólnopolski Turniej Badmintona „Baltic Cup” Gdańsk

Reprezentacja uczniów ZSP Bytów 10 grudnia pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Eweliny Dolnej wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona „Baltic Cup” podsumowującym ogólnopolski program „Shuttle Time”. W zorganizowanych przez Pomorską Federację Sportu oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki rozgrywkach badmintonowych udział wzięło

ponad 130 uczestników różnych kategorii wiekowych.

Wśród reprezentantów ZSP najlepiej wypadła reprezentacja chłopców, Dominik Lalik zajął 2 lokatę w kategorii Junior natomiast Adam Cesak w tej samej kategorii zajął 3/4 miejsce (wspólnie z przeciwnikiem).

Dziewczęta, reprezentantki klasy sportowo-mundurowej w składzie Julia Reca, Daria Zabrocka, Dorota Ruszer oraz Ewelina Dolna dzielnie walczyły na boisku ostatecznie zajmując miejsca poza podium ;).

GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!

Joomla 3 templates
Sunday the 5th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów