Aktualności

Historyczni herosi w Bytowskim Centrum Kultury

W dniu 24 listopada 2016 roku 20 – osobowa grupa młodzieży naszej szkoły wystąpiła na deskach Bytowskiego Centrum Kultury z przedstawieniem pod tytułem : Historyczni herosi.

Inscenizacja została przygotowana dla uczniów ze szkoły podstawowej. Nasza młoda publiczność nie zawiodła. Sala BCK-u wypełniła się

do ostatniego miejsca. Cieszymy się, że nasze przedstawienia nadal wzbudzają zainteresowanie (to już czwarty rok naszych występów), że historia może być na topie i ciągle ciekawa. Proponujemy współczesny patriotyzm i mówimy o ojczyźnie głosem naszych przodków. Przypominamy ważne wydarzenia w naszej historii. Staramy się opowiadać w sposób zrozumiały o zawiłych arkanach politycznych intryg i strategiach wielkich bitew. Zależy nam aby pamięć o przeszłości nie zaginęła. Dla nas młodych ludzi występ jest również wielką przygodą. Razem tworzymy drużynę, która musi ze sobą współpracować i się wspierać aby mogła powstać spójna całość.

Lubimy nasze próby i zawsze po występie czujemy niedosyt.

Cieszymy się, że występ został życzliwie odebrany przez naszych młodszych kolegów i młodsze koleżanki, że podobaliśmy się nauczycielom. Dziękujemy za słowa uznania Pani Dyrektor i że Pan Starosta dalej wspiera nasze talenty i znalazł dla nas czas, aby zobaczyć przedstawienie.

Przygotowujemy filmik z inscenizacji, z góry zapraszamy na prezentację.

MIŁOŚNICY PRZESZŁOŚCI

Joomla 3 templates
Sunday the 5th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów