Aktualności

Projekt "KOMPETENTNI NA STARCIE" wystartował!!!

  Nareszcie pojawiła się ogromna szansa dla uczniów ZSP w Bytowie aby doskonalić swoje kompetencje w zakresie języków obcych, (angielski, niemiecki) matematyki, informatyki i doradztwa edukacyjno-zawodowego. Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne odbywać się będą w najbliższym czasie w naszej szkole, ale już zachęcamy wszystkich uczniów do skorzystania z tej okazji.

Nie zwlekaj i już się zapisz!!!

Projekt "Kompetentni na starcie" realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Koordynatorem projektu w ZSP jest Sylwia Kontny - Białogłowicz, która przyjmuje zapisy do poszczególnych grup.

Joomla 3 templates
Monday the 17th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów