Aktualności

Podsumowanie zagranicznych praktyk

W dniu 24.01.2013 roku o godzinie 11.00 na szkolnej auli odbyło się podsumowanie pierwszego etapu projektu „Wspieranie mobilności zawodowej przyszłych pracowników branży informatycznej” w ramach programu Leonardo da Vinci. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta Bytów. Spotkanie kończyło tegoroczną część projektu stażów zagranicznych, na których

przebywali uczniowie z klasy 3 TI. Podczas wystąpienia organizatorów i uczestników stażów można było dowiedzieć się więcej informacji o zaprzyjaźnionych szkołach z Niemiec i Estonii, obejrzeć prezentacje przygotowane przez uczniów oraz usłyszeć wrażenia i opinie uczestników na temat tego co się nauczyli, jaki projekt wykonali oraz jak spędzali wolny czas. Na koniec przemównień wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez bytowski klub "Jaś Kowalski".

W ramach projektu odbędą się także praktyki w roku szkolnym 2023/2014. W czerwcu 2013 roku rozpocznie się rekrutacja uczestników na kolejne wyjazdy do Niemiec i Estonii. Już teraz warto przypomnieć obecnym uczniom drugiej klasy technikum informatycznego, że decydującą rolę w procesie rekrutacji odgrywają oceny na koniec drugiej klasy.

Joomla 3 templates
Tuesday the 28th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów