Nauczyciele
Nauczyciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie
Dyrektor
Kontny-Białogłowicz Sylwia język angielski
Wicedyrektorzy
Sandak Beata historia
Zwara Magdalena przedmioty zawodowe informatyczne i mechaniczne
Kierownik praktycznej nauki zawodu
Karol Szczepański pedagog
Nauczyciele
Babińska Hanna język niemiecki, pedagog
Babiński Krzysztof wychowanie fizyczne
Bazal Bożena pedagog szkolny, doradca zawodowy
Burant Natalia religia
Cybula Bartosz język angielski
Doborowicz Ewa przedmioty zawodowe mechaniczne
Dolna-Filipczuk Ewelina wychowanie fizyczne
Domeracka Renata pedagog
Drab Tomasz przedmioty zawodowe mechaniczne
Durawa-Mańska Joanna matematyka, informatyka
Duzowska-Nowicka Monika wychowanie fizyczne
Felskowska Bożena matematyka
Ginter Joanna matematyka
Ginter Ryszard przedmioty zawodowe mechaniczne
Gliszczyńska Katarzyna język niemiecki, religia
Jakusz Jarosław historia
Janta-Lipińska Justyna wychowanie fizyczne
Jażdżewska Jolanta język polski
Jażdżewska Karolina biologia
Jereczek Aniela biblioteka
Kmiecik Kamila j. angielski
Klaman Ireneusz historia
Kowalski Łukasz wos, historia, edukacja dla bezpieczeństwa, edukacj
Kowgan Teresa infomatyka, podstawy przedsiębiorczości, towar jako przedmiot handlu, fotografia
Kraweczyńska Agnieszka historia, wiedza o społeczeństwie
Kroll Mateusz wychowanie fizyczne
Kurkiewicz Konrad wychowanie fizyczne, podstawy przedsiębiorczości
Leszczyński Krystian przedmioty zawodowe informatyczne
Lisiński Roman przedmioty zawodowe informatyczne
Łosińska Adriana wychowanie fizyczne
Nowacka Aneta geografia, podstawy przedsiębiorczości, fotografia
ks. Oszuścik Jarosław religia
Parzątka Lipińska Jolanta geografia, podstawy przedsiębiorczości
Pokrzywiński Remigiusz przedmioty zawodowe informatyczne
Pradella Iwona język niemiecki
Prasał-Mrowińska Paulina język angielski, psycholog
Reszczyńska Krystyna język polski, wiedza o kulturze
Rudnik Zuzana język angielski
Sałdan Halina język polski
Sandak Adam historia
Simlat Elżbieta biologia, przedmioty zawodowe: kucharz, sprzedawca
Sobisz Maria matematyka
Spierewska Renata przedmioty zawodowe - handlowe
Stawski Adrian wychowanie fizyczne
Stoltmann Katarzyna biblioteka, język kaszubski
Strasser Anna chemia, podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza
Szada Borzyszkowski Daniel przedmioty zawodowe informatyczne
Szczyrbowska Marzena język angielski
Szwarc Anita matematyka
Szwarc Marek fizyka
Ślepa Magdalena język polski
Śpiołek Jaromir religia
Ślizewska Kinga język niemiecki
Tomczak Norbert język angielski
Treder Justyna plastyka
Wagner Danuta matematyka