Aktualności

Turniej CS

Szanowni Uczniowie i Nauczyciele!

Jako klasa 2TIp organizujemy turniej Counter Strike: Global Offensive. Może brać w nim udział każdy Uczeń i Nauczyciel z Naszej szkoły, nikt z poza szkoły nie wchodzi w grę, drużyny zbieramy po 6 osób (5+1).
Zapisy odbędą się od dnia: 25.11.2020 (śr) do dnia: 30.11.2020 (pon) godz. 15:00 poprzez kontakt kapitana drużyny z koordynatorem turnieju na Messengerze.
Kapitanowie podają imiona i nazwiska członków drużyny, ich pseudonimy, nazwę drużyny oraz TAG z jakim będą występować. Kwalifikacje odbędą się w domach od dnia: 1.12.2020 (wt) do dnia: 15.11.2020 (wt) systemem pucharowym.
Drużyny grają po jedną mapę (BO1), przy rozlosowaniu drużyn będą potrzebni kapitanowie.
Mecze finałowe będą rozgrywane w szkole, jeżeli zaistniała sytuacja nam na to pozwoli.
Mecze finałowe również będą rozgrywane po jedną mapę (BO1), poza głównym finałem.
Finał będzie rozgrywany w formie (BO3), czyli drużyna, która wygra dwie mapy wygrywa finał.
W czasie szkolnego finału na miejscu będzie podstawowy prowiant i pokój, w którym będzie miejsce oczekiwania na mecz. Wszelkie wspomagacze do gry są zabronione, jeśli ktoś będzie korzystał ze wspomagaczy, automatycznie cała drużyna zostaje zdyskwalifikowana. Wpisanie drużyny do turnieju jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem turnieju.
Wpisowe od drużyny, która się zakwalifikuje: 20 zł

Zapraszamy Was do zabawy!

P.S. Gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem koordynatorów turnieju.

https://www.facebook.com/florian.rudnik
https://www.facebook.com/bmkdaddy
https://www.facebook.com/Pam3l0

>>>Regulamin turnieju<<<

Joomla 3 templates
Sunday the 25th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów