Artykuły

Uczniowie ZSP na Gdynia Game Festival

Gdynia Gamie Festival to targi innowacji, turnieje gier komputerowych i konferencje naukowe. Impreza po raz pierwszy odbyła się w grudniu 2015 roku w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni oraz Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena. Klasa I i II technikum informatycznego wraz

z opiekunami postanowiła pojawić się na tym premierowym zdarzeniu w województwie pomorskim. Mimo początkowych wpadek organizatorów było naprawdę ciekawie na targach. Obejrzeliśmy stanowiska wystawców innowacyjnych produktów, usług oraz prototypów, które już niedługo pojawią się w otaczającym nas świecie. Roboty, drony, drukarki 3D to tylko niektóre z atrakcji, które zostały zaprezentowane w Gdyni. Największą furorę robiły stanowiska z okularami Oculus Rift do których często była kolejka natomiast słabo wypadły konferencje na które mieliśmy ochotę się wybrać. Mamy nadzieję, że w następnym roku impreza trochę lepiej będzie zorganizowana ponieważ też zamierzamy się tam wybrać.

Monday the 17th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów