Filtr
 • Wyniki testu sprawnościowego dla uczniów LOMS

   

  W zakładce "Rekrutacja 2016/2017" zostały zamieszczone wyniki wczorajszego testu sprawnościowego.

   

 • NOWE KIERUNKI KSZTAŁCENIA W TECHNIKUM!!!

  Cenisz profesjonalizm i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia, ktore zapewni Ci dobry start w życiu?

  PRZYJDŹ DO NAS!

 • 24 maja (wtorek) Spotkania z rodzicami

 • Ogłoszenie dla GIMNAZJALISTÓW

  Więcej informacji czytaj tutaj

   

  Przypominamy również, że podania do klasy sportowej (siatkówka dziewcząt) Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie przy ul. Sikorskiego 35 w Bytowie.

 • Euforia uzasadniona, Puchar jest nasz!

  25 kwietnia w internacie i Sali audytoryjnej Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie odbył się powiatowy finał Mistrzostw Polskiego Czerwonego Krzyża i Obrony Cywilnej w udzielaniu pierwszej pomocy. Do eliminacji zgłosiło się sześć pięcioosobowych drużyn reprezentujących: I Liceum

 • Ze strażą pożarną w roli głównej

  20 kwietnia pięcioro uczniów klasy I LO odbyło w ramach ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości kilkugodzinny staż w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie. Dzięki uprzejmości Komendanta PSP starszego brygadiera Lecha Chrostowskiego nasi uczniowie mieli możliwości m.in. odwiedzenia Centrum Powiadamiania Ratunkowego, obejrzeli kilka prezentacji

 • Pierwsza pomoc w niedzielę- dlaczego nie?!

  W niedzielę 17 kwietnia w naszej szkole odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy, które zostało przeprowadzone przez ratowników z firmy Ratownictwo i Edukacja z Krakowa. 25 osób żądnych wiedzy stawiło się, by teoretycznie i przede wszystkim praktycznie łyknąć umiejętności, które być może przyjdzie im kiedyś wykorzystać w życiu. 8- godzinne szkolenie przypadło

 • CAŁA POLSKA BIEGA Z MAPĄ - BYTÓW

  Nasi specjaliści od orientowania się w terenie mamy dla Was możliwość sprawdzenia się w akcji. W niedzielę 8 maja 2016 r. o godz 9.00  w lesie na Rzepnicy na tzw. Zielonej Klasie odbędzie się spotkanie dla chętnych do zapoznania się z orientacją sportową.

  Organizatorzy zapraszają osoby bez względu na wiek, kondycję fizyczną, zarówno biegających, jak i chodzących z kijkami czy jeżdżących na rowerze. Do dyspozycji będzie profesjonalna mapa do biegu na orientację, fachowy instruktaż i  poczęstunek przy leśnym ognisku. Dla tych, którzy zaliczą wyznaczoną trasę, czeka pamiątkowy Certyfikat Ukończenia Trasy.

  Spotkanie odbywa się w ramach akcji „ Cała Polska Biega z Mapą” umieszczonej na stronie biegajzmapa.pl. Organizatorem jest Pan Jerzy Sudoł z Nadleśnictwa Bytów. Wszystkich chętnych zapraszamy!

 • Sprawni jak żołnierze

  28 kwietnia uczniowie klasy I LO udali się na Zawody sportowo- obronne „Sprawni jak żołnierze”, których 39. edycja odbyła się w tym roku, a po raz 30. w swe gościnne progi zaprosił Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. My oczywiście stawiliśmy się po raz pierwszy, więc występ ten potraktowaliśmy niejako rekonesansowo. W rywalizacyjne szranki stanęło 19 zespołów męskich i 13 żeńskich, co jest rekordem tych mistrzostw. Przyszło nam toczyć boje m.in. z uczniami z Redy, Gdańska, Gdyni, Słupska, Czerska, Żukowa, Kwidzyna, Tczewa, Rumii, czy... Swarożyna (wikipedia podpowiedziała, że w tej kociewskiej wsi urodził się wybitny piłkarz ręczny i trener tej konkurencji Bogdan Wenta). Drużyna męska składała się z trzech muszkieterów- Robert Szymański, Adam Osowski, Patryk Wolski. Żeńska ekipa pełna gracji to Marlena Piankowska, Paulina Kapeluch i Patrycja Głodowska. Zawody składały się z pięciu różnych konkurencji. Mianowicie- tor sprawności fizycznej, rzut

 • WYCIECZKA LO MS NA MECZ SIATKARSKI DO ERGO ARENY SOPOT

  28 kwietnia 2016 r. uczennice klasy sportowej (siatkarki z klasy I LOMS w ZSP) pod opieką pani Eweliny Dolnej udały się do ERGO ARENY w Sopocie na siatkarskie wydarzenie, w którym zmierzyły się uczestnicy fazy play-off europejskiej ligi mistrzyń. Dziewczęta klasy sportowej zasiadły na trybunach wśród licznie zgromadzonych kibiców oglądając finał o medal ORLEN LIGI w którym o „krążek” z najcenniejszego kruszcu rywalizowały drużyny PGE ATOM TREFL SOPOT i CHEMIK POLICE.

  Tego wydarzenia LOMSY nie mogły przegapić, gdyż mecz z Chemikiem Police był starciem, który elektryzuje siatkarską Polskę – także kibiców tej dyscypliny sportowej.

  Wyjazd na mecz siatkarski jest efektem Naszej współpracy z

  ATOMEM TREFLEM.

Sunday the 27th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów