Filtr
 • BRĄZOWY MEDAL PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI!!!

  Karol Parzątka Lipiński

  Uczeń klasy pierwszej LO o profilu mundurowym

   

  zajął 3 miejsce i został DRUGIM WICEMISTRZEM Polski!

  podczas XI MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW DO LAT 16 POLSKIEJ FEDERACJI KYOKUSHIN KARATE w Międzyzdrojach.

  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

   

 • Nasza młoda krew ratuje życie!!!

  25 listopada po raz drugi w tym roku szkolnym do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie zawitał autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Słupska. Nasi uczniowie, co mają w zwyczaju, ochoczo przybyli, aby ... uratować komuś życie, czyli oddać krew. Opiekunowie krwiodawstwa w naszej szkole nie muszą namawiać podopiecznych do oddawania krwi. Każdorazowo ponad 40 osób, czyli tyle, ile maksymalnie mogą przyjąć pracownicy wyżej wymienionego Centrum, staje na wysokości zadania i z uśmiechem na twarzy (to, ci którzy po raz kolejny witają się

 • Finał powiatowy licealiady dziewcząt!!!

  18.11.2015 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie brał udział w powiatowym finale licealiady dziewcząt w piłkę ręczną. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce pod opieką pani Moniki Duzowskiej. Dziękujemy dziewczynom za udział i walkę do samego końca.

  Skład drużyny: Leper Maria, Kapeluch Paulina, Jakubek Samuela, Piankowska Marlena, Breza Adriana, Stencel Angelika, Woronko Kamila, Trzebiatowska Weronika, Fabiniak Dominika, Buszman Katarzyna, Jankowska Justyna, Jutrzenka Trzebiatowska Iwona.

 • Finał powiatowy licealiady chłopców!!!

  Dnia 17.11.2015 r. nasza szkoła brała udział w powiatowym finale licealiady w piłkę ręczną chłopców w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie. Nasza drużyna po zaciętych bojach ostatecznie zajęła 2 miejsce przegrywając w finale 6:8 z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych wygrał również 11:3 z I Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie. Trenerem drużyny była pani Monika Duzowska. Dziękujemy chłopakom za

 • Eliminacje Mistrzostw Polski klas mundurowych

   

             

   

  W minioną sobotę, 21 listopada, w Zespole Szkół Akademickich we Włocławku rozegrane zostały całodniowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych. W zawodach rozegranych na obiektach Kujawskiej Szkoły Wyższej wystartowało 106 uczniów z klas mundurowych, którzy walczyli o awans do ogólnopolskiego finału.

  Młodzi bytowiacy, uczniowie pierwszej klasy mundurowej w ZSP zakwalifikowali się do finału zajmując wysoką lokatę!!!

  Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych miały na celu wyłonienie najlepszych 90 zespołów, które w kwietniu 2016 roku zmierzą się w finale turnieju w Ostródzie. Zwycięzca weźmie udział w międzynarodowym Cadet World Championship.

  We Włocławku startowały 53 dwuosobowe drużyny, aż o 13 zespołów więcej niż w Krakowie. Rywalizowały drużyny z województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentowała jedna dwuosobowa drużyna: Karol Parzątka Lipiński i Adam Osowski z klasy I LO o profilu mundurowym.

  Chłopcy zakwalifikowali się do ogólnopolskiego finału, biegle zaliczając testy sprawnościowe i test wiedzy!!! GRATULUJEMY!!!

  Teraz trzeba tylko dobrze przygotować się do FINAŁU TEGO TURNIEJU, który odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia 2016 r. w OSTRÓDZIE.

 • X Powiatowy Konkurs Ortograficzny

  13 listopada 2015 r. czwórka uczniów naszej szkoły (Marlena Piankowska, Grzegorz Tryba, Grzegorz Stanisławski, Bartosz Tybora) wzięło udział w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym.

  Młodzież ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych

 • Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w ZSP Bytów

  W ramach ŚTP 2015 w naszej szkole odbędą się następujące wydarzenia:

  - Spotkanie z przedsiębiorcami z Powiatu Bytowskiego
  - Prezentacja oferty PKO BP przez pracowników baku i roli bankowości we współczesnym świecie
  - Wizyta uczniów w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości „Stolem” w Bytowie
  - Rozstrzygnięcie konkursu na „Logo firmy”
  - Udział wybranych uczniów w konkursie dotyczącym wiadomości o Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

 • Rejonowe zawody futsalu chłopców!!!

  Dnia 4 listopada 2015 r. nasza szkoła była organizatorem finału rejonowego licealiady o puchar starosty bytowskiego w futsalu chłopców. Startowały 4 drużyny z powiatu bytowskiego: ZSP Bytów, I LO Bytów, LOMS Bytów oraz ZSEU Bytów. Mecze odbywały się 2 x 12 min. Nasza drużyna

 • Jakże zdolna młodzież nasza...

  10 listopada w BCK w Bytowie z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły przygotowani przez Panią Beatę Sandak i Panią Halinę Sałdan zaprezentowali się w spektaklu teatralnym pt. „Ocalić od zapomnienia – Historia małych powstańców”. Młodzież ukazała widowni momenty trudne i tragiczne, ale też bohaterstwo i patriotyzm Polaków, którzy pomimo ciężkich czasów, nie zaniechali walki o Ojczyznę. Przedstawili historię, o której nigdy nie wolno nam zapomnieć. To była bardzo piękna, niezwykła lekcja historii, lekcja patriotyzmu i miłości do Ojczyzny.

   

 • Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku

 • Kolejny sukces

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza uczennica Malwina Kakowska (kl. III TI), została laureatką konkursu fotograficznego ogłoszonego przez Lokalną Grupę Rybacką "Pojezierze Bytowskie".

  Konkurs pn. "Jeziora  i  rzeki  Pojezierza Bytowskiego w obiektywie" miał na celu m.in. ukazanie walorów turystycznych, przyrodniczych i kulturowych, kształtowanie wśród uczestników  konkursu postawy wrażliwości i otwartości na piękno lokalnych walorów przyrodniczo – krajobrazowych ich poszanowania oraz promowanie dziedzictwa przyrodniczo – krajobrazowego obszaru naszego regionu.

  Malwina zajęła trzecie miejsce w II kategorii – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

  Serdecznie gratulujemy!!!

Tuesday the 24th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów