Aktualności

Autumn spelling competition 2016

25.11.2016r. w IILO w Koszalinie odbył się III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego ASC Koszalin dla uczniów chcących sprawdzić swoje umiejętności językowe. Patronat nad konkursem objęli prezydent Miasta Koszalin, Radio Koszalin i Głos Koszaliński. Udział w tym konkursie wzięli również uczniowie z naszej szkoły, mimo, że aura

pogodowa i znaczna odległość nie zachęcały. Po pierwszym etapie konkursu, gdzie uczestnicy zmagali się  z  zapisywaniem usłyszanego tekstu (dyktando w angielskiej wersji językowej), Fabianowi Sobol z IVTI i Dawidowi Jankowskiemu z IVTS udało się  zakwalifikować do grupy finałowej. Jak się później okazało to był tylko początek naszych sukcesów, gdyż w „wielkim finale” po zaciętej rywalizacji z uczniami z innych szkół nasi reprezentanci uplasowali się na II i IV miejscu. Nagrody usatysfakcjonowały naszych zwycięzców i wynagrodziły trudy podróży. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Joomla 3 templates
Sunday the 5th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów