Aktualności

Podziękowania za udział w koncercie charytatywnym

W środę i czwartek w naszej szkole odbyły się w sumie aż trzy koncerty charytatywne dla Kubusia. Dwóch z nich mieli możliwość wysłuchać uczniowie szkoły. Kolejny miał miejsce w godzinach popołudniowych. Były nastrojowe piosenki, bajkowi bohaterowie, pokazy sportowe a nawet prawie św. Mikołaj.

Cały dochód z koncertu został przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kuby. Podczas koncertu zbierane były również nakrętki plastikowe, tusze oraz płyty CD/DVD .

Składam serdeczne podziękowania uczniom i absolwentom naszej szkoły za zorganizowanie koncertu, wielkie serca i otwarte dłonie. Wasze zaangażowanie i bezinteresowna pomoc zasługują na najwyższe słowa uznania i wdzięczność.

 

Joomla 3 templates
Sunday the 5th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów