Aktualności

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową z akcentem niemieckim

W grudniu 2014 roku Pani Hanna Babińska zorganizowała, jak co roku, „Konkurs na kartkę / stroik / ozdobę bożonarodzeniową z akcentem niemieckim”. W konkursie udział wzięło prawie 40 uczniów. Prace były wyjątkowo piękne, staranne i efektowne. Uczniowie wykorzystali wiele różnych technik artystycznych, stworzyli choinki z makaronu, szyszek, bombki były ozdobione

cekinami, ale również kaszą, wełną czy wstążką. W tym roku wyjątkowo efektowne były szopki bożonarodzeniowe. Wszystkie prace zdobiły salę 202 przez cały Adwent, umilając czas uczniom i tworząc świąteczną atmosferę. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych po raz kolejny udowodnili, jak bardzo są uzdolnieni w wielu dziedzinach, również manualnych i artystycznych. Uczniowie byli również oceniającymi prace i tak większością głosów I miejsce zajęła Natalia Skrobiewska z klasy I aw, II miejsce – Justyna Krawczyk z klasy I k, a III miejsce – Marta Majsterek z klasy III b sp.

Joomla 3 templates
Sunday the 5th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów