Aktualności

Lato, lato, lato czeka…….!

27 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014. Podziękowania za cały rok pracy składała wszystkim Pani dyrektor mgr inż. Aneta Domeracka, która przypomniała również uczniom o bezpiecznym spędzeniu wakacji. Wśród zaproszonych gości byli Kierownik Wydziału Edukacji i Promocji  Pan  Andrzej Hrycyna  oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Mamy nadzieję, że był to udany rok, ponieważ 7 uczniów

uzyskało świadectwa z wyróżnieniem, w tym trzy osoby za średnią powyżej 5,0,  a 38 uczniów odebrało nagrody  książkowe z bardzo dobre i dobre wyniki w nauce. Wyróżniono też uczniów, którzy odznaczyli się dobrymi osiągnięciami w życiu sportowym szkoły oraz brali udział w licznych konkursach. Gratulujemy tym najlepszym , ale cieszymy się też z sukcesów wszystkich pozostałych uczniów naszej szkoły.

                                   

                                               Do zobaczenia we wrześniu!

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów