Aktualności

Powiatowy konkurs na prezentacje multimedialną: „Las wokół nas” rozstrzygnięty

Konkurs organizowany był przez Nadleśnictwo Bytów i Bibliotekę Pedagogiczną w Bytowie. Uczestnicy mieli do wyboru trzy tematy:

  1. Tajemnice krajobrazów Pomorza.
  2. Walory krajobrazowe naszego regionu.
  3. Ochrona i kształtowanie pomorskich krajobrazów.

Prezentacje należało dostarczyć do 18 stycznia 2013 roku. Komisja oceniała

poprawność merytoryczną i językową, wykorzystane technologie informatyczne, a przede wszystkim pomysłowość i kreatywność autorów prezentacji. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 06 lutego w Sali Portretowej bytowskiego zamku. Z uwagi na wysoki poziom prac, komisja miała trudny wybór z wyłonieniem zwycięzcy. W związku z tym przyznano 5 równorzędnych pierwszych miejsc i dwa wyróżnienia. Wśród nagrodzonych był uczeń naszej szkoły Robert Ossowski z klasy 1TI, któremu serdecznie gratulujemy. Podczas uroczystości zaprezentowano dwie prace, wśród których była prezentacja Roberta. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i upominek. ZSP Bytów reprezentowali jeszcze dwaj uczniowie klasy 2TI: Krystian Matyszewski i Piotr Dorawa. Opiekunem grupy była pani Magdalena Zwara. Uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Joomla 3 templates
Thursday the 7th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów