Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONKURS O POWSTANIU STYCZNIOWYM

 

W imieniu Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie, Rady Rodziców działającej przy ZSP w Bytowie i Komendanta Strzeleckiej Obrony Wybrzeża zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, który nazwaliśmy „Powstanie z kanap, czyli ku pamięci styczniowych powstańców”. Chcemy w ten sposób zaktywizować młodych ludzi, którzy będą musieli wyjść przynajmniej na chwilę z własnej strefy komfortu:) Nasza propozycja polega na wykonaniu 3 zadań:

a) przygotowanie plakatu,

b) rozwiązanie testu,

c) pokananie dystansu 1863 metrów.

Więcej o szczegółach konkursu przeczytacie w załączniku, którym jest regulamin.

Bieżące informacje na temat konkurs będą publikowane na fanpejdżu fejsbukowym Mundurówka- ZSP Bytów. Przypominamy, że konkurs ma chartakter otwarty. Im więcej osób weźmie w nim udział, tym lepiej :)

>>> Regulamin konkursu <<<
 

Joomla 3 templates
Monday the 17th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów