Aktualności

Nowe zasady funkcjonowania szkół

covidSzanowni Uczniowie, Rodzice i Pracodawcy.

Od 9 do 29 listopada 2020 r. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Przypominamy, że zajęcia w naszej szkole organizowane są według obowiązującego planu lekcji.

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, zostanie zorganizowane nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole - w takich przypadkach prosimy rodziców o kontakt z wychowawcami.

Do 29 listopada br. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19.

Komunikat MEN

 

Joomla 3 templates
Friday the 30th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów