Aktualności

Praca szkoły od 25 marca do 10 kwietnia 2020r.

Drodzy Uczniowie i Rodzice.
Od dnia 25 marca 2020r. zgodnie z rozporządzeniami MEN podejmujemy się organizacji zdalnego nauczania w naszej szkole. W celu usprawnienia organizacji naszych wspólnych działań zasady prowadzenia zajęć w tym czasie, zostały ogłoszone w dzienniku elektronicznym.

Proszę mieć na uwadze, że dla nas wszystkich jest to wyjątkowa sytuacja i będziemy wspólnie dostosowywać się do warunków panujących w kraju. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają w domu warunki do uczestniczenia w nauce z wykorzystaniem internetu. W razie wystąpienia problemów, proszę o przekazanie takiej informacji wychowawcom klas. Liczę na to, że wspólnie uda nam się rozwiązać Państwa problemy związane z organizacją zdalnego nauczania.

W imieniu nauczycieli proszę o pomoc w mobilizacji uczniów. Ze swojej strony zapewniamy wsparcie nauczycieli, pedagoga, psychologa oraz dyrekcji.

Życzę wszystkim utrzymania się z dala od wszelkich koronawirusów.

Pozdrawiam serdecznie,
Roman Lisiński

Joomla 3 templates
Monday the 17th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów