Aktualności

IV Międzyklasowy Turniej w piłkę nożną

W dniach 10,12 i 20 luty 2020 roku w naszej szkole odbył się IV Międzyklasowy Turniej w piłkę nożną, którego organizatorem była Pani Monika Duzowska. Rywalizowało ze sobą aż 16 drużyn (klas), były one podzielone na 4 grupy. W każdej z grup odbywały się mecze każdy z każdym po 8 min.. Najlepsze dwa zespoły z grup awansowały do ćwierćfinału, gdzie mecze odbywały się 2x5 min. 

W ćwierćfinale znalazło się 8 najlepszych drużyn, gdzie wygrany zespół awansował do półfinału i później do wielkiego finału. W finale znalazły się III LOMS i I TSDMg, po zaciętym meczu koledzy z młodszej klasy musieli uznać wyższość przeciwników i ostatecznie najlepszą drużyną (klasą) okazała się III LOMS.
Gratulujemy sukcesu!!!
 
Mecze ćwierćfinałowe:
III LOMS - I TIg  8:2
II Ś - II M  1:0 (KARNE)
IV TI - III S 3:2 (KARNE)
I TSDMg - I BWp  5:1
 
Mecze półfinałowe:
III LOMS - II Ś   3:0
IV TI - I TSDMg  0:2
 
Mecz o 3. mijesce:
II Ś - IV TI   2:1
 
Mecz o 1. miejsce:
III LOMS - I TSDMg   3:1
 
Klasyfikacja końcowa 1-4:
1. III LOMS
2. I TSDMg
3. II Ś
4. IV TI
Joomla 3 templates
Tuesday the 24th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów