Aktualności

NASZ WOLONTARIAT - KONCERTUJEMY

Od sześciu lat jesteśmy razem z podopiecznymi ZOL. Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym z okazji Świąt Bożego Narodzenia młodzież z naszej szkoły odwiedziła podopiecznych ZOL-u w Bytowie. Uczniowie złożyli wizytę 17 grudnia 2019 r. Przed spotkaniem uczniowie w wolnych chwilach oraz między lekcjami przygotowywali w bibliotece piękne własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, skrzaty, bałwanki i mikołaje przygotowane pod okiem p. Anieli. Młodzież projektowała i wykonała kartki świąteczne w bibliotece, a także na godzinie wychowawczej przez uczniów klasy IV TSMD wraz z panią Magdaleną, jak również te z projektu „DBAM O MÓJ ZASIĘG”,  które podczas spotkania podarowali podopiecznym. Na twarzy każdego obdarowanego pojawił się uśmiech. Dla osłody każdy również otrzymał mały słodki podarunek. Podczas wizyty, by poczuć świąteczny nastrój, uczniowie wraz z podopiecznymi śpiewali kolędy. Tym razem na akordeonach wygrywał rytmy kolęd Piotrek Gawin i Igor Błaż. Głosów udzielili: Ilona Chamier Gliszczyńska, Natalia Sadoń, Kamila Gierszewska, Wiktiria Ziemacka, Oliwia Pobłocka, Julia Kirdzik, Eliza Melnicka, Paulina Stoltmann, Wanesa Kica, Zosia Wieteska, Dominik Żywicki.

Uczniowie oraz podopieczni byli bardzo zadowoleni i wzruszeni.

Joomla 3 templates
Wednesday the 25th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów