Aktualności

Finał powiatowej licealiady

W dniu 16 marca 2017r. odbył się Finał Powiatowy Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Sześć szkół z Powiatu rywalizowało w dwóch grupach. Zwycięskie drużyny z obu grup zagrały w finale. Nasza szkoła wylosowała do grupy szkoły: ZSOiT Miastko oraz ZSP Łodzierz. Mecze były zacięte. Chłopacy wygrywając 2:0 z Miastkiem i 2:1 z Łodzierzą,

uplasowali się na pierwszym miejscu. W wielkim finale spotkali się z I LO z Bytowa. Pierwszy set był wyrównany lecz końcówka należała do I LO. W drugim secie postawili kropkę nad "i" i wygrali spotkanie 2:0. Nasza reprezentacja w składzie: Damian Lemańczyk 1m,Adam Ciemiński 1Ti,Adam Rudnik 1Ti, Kacper Drab 1SDM,Damian Woszczyk 1 SDM, Michał Wałdoch 2 Ti, Szymon Drab 3 Ts, Wojciech Adamiec 3 Ti, Adam Gross 4 Ti, Dariusz Ostrowski 4 Ts, Przemek Jasnoch 3c zajęła  II miejsce. Brawo chłopaki !!!!!!!!