Aktualności

Nowe możliwości!!!

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła jako jedyna w powiecie bytowskim i jedna z nielicznych szkół średnich w Polsce przystąpiła do programu partnerskiego prowadzonego od wielu lat przez Microsoft. Program DreamSpark Premium umożliwia uczniom oraz nauczycielom korzystanie z najnowszych narzędzi designerskich i deweloperskich Microsoft-u, pomagając im w nauce i edukacji zaawansowanych umiejętności technicznych. Dzięki uczestnictwu w programie

wszystkie szkolne pracownie komputerowe będą wyposażane w najnowsze produkty Microsoftu, a uczniowie naszego technikum po założeniu konta na szkolnej witrynie DreamSpark będą mieć darmowy dostęp do pełnej gamy oprogramowania oferowanego przez Microsoft. Odnośnik do naszej platformy DreamSpark znajduje się w górnym menu pod logiem strony.

Zachęcamy uczniów do zapoznania się z warunkami otrzymania dostepu do sklepu WebStore.

Lista dostępnego oprogramowania.

Strona logowania do serwisu.

Więcej informacji o programie DreamSpark udziela Roman Lisiński (sala 303).

Joomla 3 templates
Tuesday the 28th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów