Aktualności

Jest dobrze , będzie lepiej…..

14 stycznia 2015r. Perspektywy – ogólnopolski młodzieżowy miesięcznik edukacyjny wydawany w Warszawie razem z "Rzeczpospolitą" opublikował ranking szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Ranking oparty jest na kryteriach odzwierciedlających wyniki szkół na egzaminie maturalnym (z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych) i sukcesy w olimpiadach przedmiotowych, a w przypadku

techników - również wyniki egzaminu zawodowego.

Miło nam obwieścić, że nasze Technikum pojazdów samochodowych zajęło 6 miejsce w Rankingu Egzaminów Zawodowych 2015, co oznacza 100% sukcesu. Natomiast w Rankingu Techników w województwie pomorskim 2015 nasze Technikum Nr 1 ulokowało się na pozycji 22– by zdobyć brązową tarczę zabrakło nam 0,25.

Joomla 3 templates
Tuesday the 28th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów