Aktualności

Gwiezdny krąg na wyciągnięcie ręki

W piątek 29 listopada nasi uczniowie wzięli udział w pierwszym etapie Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny krąg”. Aby zakwalifikować się do następnej części tegoż konkursu należało odpowiedzieć dobrze na ponad 50 % pytań. I to się chłopakom udało. Oprócz starego wyjadacza konkursów wszelkiej maści Piotra Gawrona z IV TS, rywalizację podjęli

również młodsi koledzy tegorocznego maturzysty. I TS reprezentowali: Damian Wesołowski, Dawid Łącki i Natan Marzec. Cała czwórka wypadła lepiej niż dobrze, bo zdobyli wszyscy powyżej 70% punktów.  Tegoroczna edycja dotyczy zagadnień związanych z przyszłorocznymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy powodzenia w kolejnym- ogólnopolskim etapie!

Joomla 3 templates
Tuesday the 28th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów