Aktualności

Siostro, bracie – jak się macie?

Mam się dobrze a nawet bardzo dobrze. Tak na to zawołanie odpowiedziała Martyna Peplińska z klasy I LO i na potwierdzenie swych słów wysłała konkursowe zdjęcie. Zdjęcie-petarda, zgarnęło nagrodę główną, ufundowaną przez dyrektora Pedagogicznej Biblioteki Pedagogicznej w Słupsku. Konkurs fotograficzny o wdzięcznej nazwie ,,W życiu piękne są tylko chwile…”, skierowany był do wszystkich placówek oświatowych w województwie pomorskim. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 12-02-2021. Oprócz Martyny, w konkursowe szranki, stanęło jeszcze 5 osób z ,,grupy kaszubskiej”, z klasy I AW, I LO, i III LO.

Wszystkim uczestnikom, za udział w konkursie dziękujemy, a Martynie Peplińskiej – Gratulujemy!

Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w konkursach, gdyż jak wiadomo fortuna kołem się toczy…

Joomla 3 templates
Friday the 18th. Copyright © 2011-2017 ZSP Bytów